piątek, 15 września 2017

Sleepyhead - Gniazdo niemowlęce

Cześć ! :)

Chciałam wam zaprezentować najlepsze, profesjonalnie wykonane gniazdko niemowlęce SLEEPYHEAD 


Sleepyhead jest to szwedzka marka która wykonuje piękne gniazdka niemowlęce, dbając przy tym o każdy najmniejszy szczegół oraz komfort naszego maluszka. Sleepyhead przeszedł wszystkie niezbędne testy dotyczące bezpieczeństwa. 
Materiały z których sleppyhead został wykonany maja niezwykle wysoką przepuszczalność powietrza dzięki czemu dziecku w gniazdku nie jest za gorąco i nie poci się, materacyk bardzo korzystnie wpływa na kręgosłup maleństwa. pokrowiec gniazdka moża w bardzo łatwy sposób ściągnąć i włożyć do pralki co jest bardzo dużym plusem, na pokrowcu mamy również uchwyty dzięki którym przeniesienie dziecka w sleepyhead nie sprawia większych problemów. Nasze gniazdko  jest przeznaczone dla niemowląt od 0-8 miesiąca życia ( jest możliwość zakupu również rozmiaru do 36 miesiąca ). Uwielbiam ten produkt , dzięki niemu Arturek możne być zawsze blisko mnie i  ja nie muszę martwić się ze stanie mu się jakaś krzywda, on również uwielbia spać w swoim gniazdku, od początku bardzo je polubił, zresztą nie tylko on bo Alan kiedy tylko nadarzy się okazja również lubi sobie chwilę posiedzieć w gniazdku i pobawić się w małego dzidziusia :D.
Produkt jest rewelacyjny ale ma też jedna wadę, z racji tego ze jest on ze Szwecji i w Polsce nie ma dystrybutora cena gniazdka jest dość wysoka.


            


POLAECAMY !
i zapraszamy do obejrzena innych wzorów na stronie :)

1 komentarz: